Pudlíci u nás
Dobré knihy, plné triků:

101 psích triků
Kyra Sundanceová

Činnosti, které psa pobaví, zaměstnají a sblíží s páníčkem. Naučte svého psa přinášet noviny, uklízet si hračky a zazvonit, když chce jít ven!
Cena: 249,- KčPsí pravidla
Kyra Sundanceová

Elitní cvičitelka psů odhaluje v tomto průkopnickém díle, jak v psovi získat spolehlivého partnera a skutečného člena rodiny. Potýkáte-li se stále se stejnými problémy, potom výcviková metoda, kterou používáte, nefunguje. Místo dalšího výcviku potřebujete lepší výcvik. "Chvalte, hlaďte, odměňujte - v tomto pořadí"
Cena: 249,- KčKonejšivé signály
Turid Rugaas

Konejšivé signály jsou součástí psího jazyka.. Psi používají svůj jazyk, aby komunikovali mezi sebou i s námi, neustále vyprávějí o svých emocích,využívající mimiky, řeči těla a zvuků, které chtějí sdělit. Konejšivé signály dávají najevo zdvořilost, dokáží utnout konflikt dřív, než začne. Kniha se zaměřila na tyto signály, na způsob, jak psům porozumět a také na to, jak máme tento jazyk my sami používat.
Cena: 159,00 KčAgility - První krůčky
Poděšťová, Benda, Divišová

Co je to agility, základní pravidla, něco málo z historie u nás i ve světě ·Nácvik jednotlivých překážek ·Základní vedení psa a pohyb psovoda na parkuru ·Tréninkové sekvence pro začátečníky ·Před prvním startem na závodech ·Základy psychologie a filozofie výcviku ·Veterinární minimum pro sportovně vedeného psa, zdraví, výživa, tréninková zátěž (autorem je veterinární lékař české reprezentace MVDr. Jaroslav Benda). Naučte se i Vy milovat a ovládat agility a naučte tomu i svého psího partnera…
Cena: 160,00 KčAgility - Pracovní sešit
Poděšťová, Divišová

Agility - Pracovní sešit je užitečnou pomůckou pro všechny, kteří se věnují tomuto sportu. Příručku je možné s sebou vzít na parkur, sestavovat podle ní tréninkové sekvence a zaznamenávat do ní informace o datu tréninku, cvičeném psovi a pokrocích, kterých psovod i jeho svěřenec dosáhli. Publikace obsahuje nákresy devadesáti tréninkových sekvencí od nejjednodušších až po ty nejnáročnější, umožňujících nacvičení všech klíčových prvků parkuru probíraných v knihách Agility - První krůčky a Agility pro pokročilé.
Cena: 97,00 KčAgility pro pokročilé
Poděšťová, Divišová

Druhý díl publikace přináší hlubší pohled do tajů agility. Přináší exkurzi do světa vrcholového sportu, ale je určen i zájemcům o pokročilejší běhání a závodění se psem. Nabízí návod jak rozvinout schopnosti obou článků týmu - psovoda i psa - a poskytnout jim radost z pohybu. Z kapitol uveďme např.: Tréninkové sekvence pro pokročilé. Moderní trendy ve vedení psa. Strategie prohlídky parkuru a rozbor tratě. Tréninkový plán a ladění formy. Psychologie psa a psovoda v závodě.
Cena: 152,00 KčFoto: Blanch| Design: Blanch | Staženo: LC.cz | Made by: Eddie